Първата носителка на наградата „Света София"- Анна Бъркачева, беше определена на 23 септември от 17 часа на тържествена церемония във филиала на окръжна библиотека „Пейо Яворов" на ул. „Булаир" N:10, където бяха поканени представители на съсловни организации, граждански сдружения, пациентски обединения, фондация „Искам бебе", фондация „Втори шанс" и много бургазлии.
Последна промяна: 16 Март 2023